Elit Plus Project   Kurumsal Hizmetler Projeler İnsan Kaynakları İletişim

Hakkımızda

Elit Plus firması çeyrek asırı aşkın zamandan günümüze üst düzey mimarlık, mühendislik, çok disiplinli uzmanlık ve nitelikli ustalık gerektiren süreçlere ait tasarım ve yapım aşamalarında iyi koordine edilmiş birim ve alt birimleriyle, akılcı ve sorumlu bireylerden oluşan organize kadrosuyla, güncel ve bakımlı ekipman ve araçlardan oluşan makine parkıyla, işinizi ciddiyetle sahiplenir, proje ve yatırımlarınıza beklentinizin ötesinde değerler katar.

Firma kuruluşundan bu yana, proje ve inşaat alanında bir çok ülkede toplamda milyonlarca metre kareyi bulan yapılan yapıların projelerine ve inşaatlarına imza atmıştır.

Uluslararası düzeyde uzmanlaştığı konular çok amaçlı yapılar, alışveriş merkezleri, fabrikalar, özel proses imalatlar, spor kompleksleri, hastahaneler, eğitim kompleksleri, kültür merkezleri, konutlar, firmamızın projelendirdiği ve uygulamasını yaptığı yapılardır.

Konusunda uluslararası düzeyde uzmanlaşmış mimar ve mühendis kadrolarıyla müşteri memnuniyeti esasında; müşterilerimize olan sözümüzü yerine getirmek amacı ile bilgi birikimimizi, deneyimimizi; özveri ve çabamız ile birleştirerek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Kaliteden ödün vermeden, güncel teknoloji ve teknikleri sürekli takip ederek müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamak temel hedefimizdir.

Vizyonumuz

İnsana ve doğaya saygılı , tamamladığı işler ile kalite standardı oluşturan, sektörün öncü firmalarından birisi olmak.
Sürdürülebilir gelişim göstererek her yeni işte bir önceki işte ulaşılan kaliteyi daha yukarı çekmek.
İnşaat sektörüne yön veren, yeniliklere öncülük eden, sonraki nesillere miras bırakılacak yapılar üretmek.

Misyonumuz

Mesleki bilgi ve deneyimimize; güvenilirlik, dürüstlük ile çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve müşterilerimize saygı ilkelerini katarak, sürekli gelişim ve daha iyiye ulaşma gayreti ile var olduğumuz sektörde daha kaliteli, hızlı çözümler üretmek.

Değerlerimiz

Hedeflerimize doğru yol alırken hiç bir şekilde taviz vermeyeceğimiz ilkeler;
• Paydaşlarımız olan müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz ile ilişkilerimizde; işimize AMATÖR RUH ile yaklaşmak
• Söz verdiğimiz işlerin ticari özelliklerini unutmadan PROFESYONEL YAKLAŞIM ile beraber iş yaptığımız kişi ve kurumların profesyonel faydalarını da gözetmek , işverenlerimize katmadeğer yaratmak. Yaptığımız işin ciddiyetinin her an farkında olarak disiplinden taviz vermemek.
• İşlerimizin ZAMANINDA TESLİMi için hiç bir maliyet ve çalışmadan kaçınmadan, söz verdimiz sürede projeyi tamamlamak.
• Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerinin de üzerinde EKONOMİK ÇÖZÜMLER üretmek.
• Sektördeki teknolojik gelişimleri ve ilerlemeleri sürekli takip ederek müşterilerimize ÇAĞDAŞ ÇÖZÜMLER üretmek.
• Sektörde fark yaratmanın, gelişimin bilgiyi kullanmaktan geçtiğinin farkında olarak BİLGİYE DEĞER VERMEK ve yaşam boyu sürekli öğrenmeye inanmak.
• Başarının ekip çalışmasından ve geçtiğinine inanmak; yaptığımız işlerin temelinde insanlara hizmet olduğunu unutmamak. İNSANLARA ÖNEM vermeyi tüm işlerimizin temeline oturtmak
• Yaptığımız yapılarda ÇEVREYE SAYGILI olmak.
• SÜRDÜRÜLEBİLİR ve SÜREKLİ GELİŞİM göstererek her yeni işte daha iyisine ulaşmak.
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Google+'ta Paylaş! Türkçe English По-русский